icon

VMOS

1.0.63 için
Android

3.7

66

Cihazınızın içindeki bağımsız Android işletim sistemi

946.8k

Bu uygulamayı oyla

VMOS, kendi cihazınıza bağımsız bir Android işletim sistemi kurmanızı ve çalıştırmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu yeni işletim sistemi sadece bir uygulama gibi çalışmaz, ayrıca ana sistemde kontrol edilmez ve bağlı değildir.

VMOS'u kurmak, neredeyse beş dakika süren nispeten basit bir işlemdir. Uygulamanın kendisinden, işlem başarıyla biter bitmez çalışmaya başlayacak olan ROM'u indirip yükleyebilirsiniz. Varsayılan olarak bu yeni işletim sistemi Android 5.1.1'e dayanmaktadır ve bunun içinde istediğiniz herhangi bir uygulamayı veya oyunu yükleyip çalıştırabilirsiniz.

VMOS'un ana kullanımlarından biri, aynı aygıta yüklü iki özdeş uygulamaya veya oyuna sahip olmasıdır. Aslında, arka planda çalışan bağımsız bir işletim sistemi olarak, farklı bir oyun oynarken ya da tamamen cihazınızda başka bir şey yaparken bu sanal işletim sisteminde etkin bir oyun oynayabilirsiniz.

VMOS, Android cihazınızdan rahatlıkla girip çıkabileceğiniz bağımsız bir işletim sistemine sahip olabileceğiniz çok faydalı bir uygulamadır. Ayrıca, kurulum seçeneklerinden yeni işletim sisteminizin çözünürlüğünü özelleştirebilirsiniz.
X